Mbresa drejtuar Artanit: Je cinik dhe i dhunshëm, ia ke ngulë shoqes së ngushtë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa drejtuar Artanit: Je cinik dhe i dhunshëm, ia ke ngulë shoqes së ngushtë (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 01:03

Darka e të nominuarve nuk ka shpëtuar edhe kësaj radhe pa pasur përplasje.

Një e tillë ngjau edhe në mes të Artanit e Mbresës, derisa dyshja shkëmbyen kunja të ashpra karshi njëri-tjetrit.

“Nëse vazhdon të flesh problem e ke kështu, e di që ëndërron rrugëtimin tim këtu”, i ka thënë Artani-Mbresës.

“Me ëndërru me qëndrua dy muaj e gjysmë heshtë e në fund me ia ngulë shoqes së ngushtë asnjëherë. Ti je cinik dhe i dhunshëm vet ke thënë ‘keni me u djegë’ kjo është fjalë e dhunshme”, ia ka kthyer Mbresa atij.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.