Mbresa dhe Xhuli përplasen mbi dorëshkrimin e nënave të tyre (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa dhe Xhuli përplasen mbi dorëshkrimin e nënave të tyre (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 01:46

Konkurrentes së Big Brother VIP Kosova, Xhuli duket t’i ketë mbetur pak hatri nga Mbresa.

Kjo pasi që, Mbresa e ka komentuar letrën e nënës së Xhulit, duke krahasuar shkrimin në letër me atë të nënës së saj.

“Sapo e pash pa ‘ë’ e dita që nuk është nëna ime, sepse ajo është tmerrësisht e kujdesshme mbi shkrimet dhe detajet në shkrim”, i ka thënë Mbresa-Xhulit, pos tjerash.

Por, si ia ktheu Xhuli? Këtë e kuptoni përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.