Mbresa dhe Melisa në disponim, ia thonë këngës bashkë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa dhe Melisa në disponim, ia thonë këngës bashkë (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 09:38
Mbresa kendon

Lidhja shoqërore mes Mbresës dhe Melisës sa vjen e forcohet.

Ato nuk po ndahen nga njëra-tjetra, dhe së fundmi ishin goxha në disponim.

Këngëtaret ia thanë këngës bashkë në banjo, teksa po përgatiteshin për gjumë.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.