Mbresa: Dashuria e njerëzve në rrjete sociale ishte e paimagjinueshme (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa: Dashuria e njerëzve në rrjete sociale ishte e paimagjinueshme (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 21:31

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Mbresa Hajrullahu, ka thënë se për të nuk ka qenë shumë i lehtë rikthimi në jetën e përditshme pas qëndrimit për disa ditë në shtëpinë më të madhe në vend.

Ajo, në Post Big Brother Vip Kosova, ka deklaruar se është ndjerë e lumtur nga mbështetja që e ka marrë nga publiku.

“Me përmbledh pak, këto ditë kanë qenë paska të vështira që të kthehem në realitet. Përndryshe dashurinë që njerëzit ma kanë dhënë në rrjete sociale është e paimagjinueshme, edhe mesazhet që njerëzit kanë folur për ankthin”.

“Kjo është arsyeja që kam shkuar dhe nuk e do ta ndryshoja kurrë”, ka thënë Hajrullahu.

lajme të ngjashme