Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa: Dajt e mi janë të çmendur pas futbollit, e shikojnë ‘live’ çdo ndeshje të Shqipërisë (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 21:28

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa bashkë me Stresin e Brunon kanë diskutuar rreth ndeshjeve futbollistike dhe tifozerisë që bëhet kur luajnë shqiptarët.

Kësisoj, Mbresa ka marrë shembull dajtë e saj, për të cilët ka thënë se janë shumë të apasionuar mbas shikimit të ndeshjeve ‘live’.

“Dajt e mi janë shumë të çmendur për futboll, çdo ndeshje të Shqipërisë shkojnë, të gjithë”, ka thënë ajo.

E lidhur me këtë, Stresi e ka propozuar Mbresën që t’ua jep dajëve të saj, numrin e tij të telefonit, pasi që sipas tij, kur ata të vijnë në Tiranë për të shikuar ndeshjet e Shqipërisë në futboll, rep artisti do t’ua rezervojë një vend special në stadium.

“Bravo ju qoftë. Kur të jenë në Tiranë ua jep numrin tim dhe ua bëj një vend kryevepër. Do t’i respektoj unë”, ka thënë Stresi pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.