"Mbrëmë isha shumë e lënduar, por prap u luta që mos të eliminoheshe ti", i thotë Xhuli, Atdheut (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mbrëmë isha shumë e lënduar, por prap u luta që mos të eliminoheshe ti”, i thotë Xhuli, Atdheut (VIDEO)

NULL NULL
04.02.2023 20:40

Lidhja e tyre e porsakrijuar morri fund mbrëmë gjatë spektaklit Prime, por kontakti mes tyre po vazhdon akoma.

Kësisoj, në një bisedë në dhomën e gjumit, Xhuli i ka thënë Atdheut se edhe pse “mbrëmë ishte lënduar shumë” nga vendimi i këtij të fundit, ajo përsëri është zotuar të jetë lutur “që ai të mos jetë banori i eliminuar”.

“Edhe pse shumë e lënduar e shumë keq kam qenë mbrëmë para dhe pas Prime, përsëri jam lutur duke thënë ‘ishalla nuk del’ dhe jam gëzuar shumë që nuk dole ti, sepse e di që ti ke kapacitet dhe mund t’ia dalësh, jo për mua po për ty”, ka thënë Xhuli pos tjerash.

Për më shumë detaje rreth bisedës, Xhuli-Atdhe, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.