Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mblidhen shpresat e futbollit kosovar

NULL NULL
07.05.2015 17:26

Grupmoshat e reja U19 dhe U21, të përfaqësueses së Kosovës në futboll, janë mbledhur sot së bashku.

Veç stërvitjeve ata luajtën edhe një ndeshje miqësore, në të cilën U19-shat e Ramiz Krasniqit mposhtën me rezultat 3:1 U21-shat e Rafet Prekazi.

Ky i fundit bashkë me dy futbollistë tjerë kanë dhënë intervistë për emisionin “Minuta e Fundit” të Klan Kosovës i cili transmetohet sonte në ora 20:45.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.