Mbi 9 mijë raste aktive me koronavirus

Mbi 9 mijë raste aktive me koronavirus

NULL NULL
4 weeks më parë

Mbi 9 mijë raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë, gjatë 24 orëve, MSH njoftoi se u regjistruan 173 raste pozitive dhe 10 persona ndërruan jetë nga virusi vdekjeprurës, transmeton Klankosova.tv.

No photo description available.