Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbi 65 të vdekur në Nepal

NULL NULL
13.05.2015 10:30

Kanë vazhduar kërkimet për të trupat  e të vdekurve pas tërmetit të ditës së marte në Nepal.

Qindra të mbijetuar jane ende të tramatizuar, pas tërmetit qe la te vdekur se paku 65 njerëz.

Sipas Al Jazeera, njerëzit kanë ngritur tenda për shkak të frikës së një tërmeti tjetër.

Ky tërmet ndodh pas gati tri jave prej atij që la të vdekur më shumë së 8,200 persona.

http://www.aljazeera.com/news/2015/05/150513044925066.html 

 

.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.