Mbi 600 forca serbe po kërkojnë të dyshuarin për sulmin e dytë masiv

Mbi 600 anëtarë të Forcave Speciale Serbe janë duke kërkuar për 21-vjeçarin e identifikuar si Uros B, i dyshuar për sulmin masiv të mbrëmshëm në Dubonë ku mbetën të vrarë tetë persona dhe 13 të tjerë të plagosur. Policia ka rrethuar zonën ku dyshon se ai fshihet, sipas kanalit N1 të CNN. Të gjitha njësitë … Continue reading Mbi 600 forca serbe po kërkojnë të dyshuarin për sulmin e dytë masiv