Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në vendin tonë

NULL NULL
22.09.2023 09:43
gjoba

2 mijë e 65 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Policia ka bërë të ditur se gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 25 aksidente me të lënduar dhe 29 me dëme materiale, përcjell Klankosova.tv.

Tutje, bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë arrestuar 17 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

gjoba

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.