Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mbesa ime” po vjen nga Greta Koçi (FOTO)

NULL NULL
21.09.2023 09:37
Greta Koci

Greta Koçi ka gati projektin e ri muzikor dhe këtë e bëri të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo njoftoi se kënga e re titullohet ‘Mbesa ime’ dhe do të publikohet së shpejti.

Kënga është punuar dhe ka mbetur vetëm videoklipi i këngës për tu xhiruar.

greta

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.