Mbani tumoret larg organizmit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbani tumoret larg organizmit

NULL NULL
15/06/2015

Është një recetë e cila do të i’u mbajë kancerin apo disa forma të tumoreve larg organizmit tuaj.

Që të përfitohen efektet maksimale nga kjo recetë merrni dhe kombinoni këto elemente, transmeton Klan Kosova.

Një e katërta e lugës së çajit vaj ulliri dhe një e katërta e lugës së çajit pluhur turmerik duke i shtuar pak piper të zi, është e mjaftueshme për të  kombinuar një recetë të tillë që është mjaftë përfituese për shëndetin.

Këtë përmbajtje përziejeni mirë e më pas mund t’a përdorni në sallatat tuaja si salcë ose si shtesë në vaktet tuaja ushqimore apo në supë.

Nëse konsumohet si ilaç, at’herë përziejeni me pak ujë në një filxhan, mirëpo nëse përdoret rregullisht duhet pasur kujdes sepse është e nevojshme të jetë e freskët ngase nuk bënë të qëndroj për kohë të gjatë në raftet e kuzhinës tuaj.

klankosova.tv