Mbahet festival i Oldtimer-ëve në Prizren (FOTO)

Mbahet festival i Oldtimer-ëve në Prizren (FOTO)

NULL NULL
2 months më parë

Për të dytën ditë me radhë po mbahet Festivali i Oldtimereve në shatërvanin e Prizrenit.

Sikur çdo vit edhe sivjet në këtë festival po marrin pjesë adhurues të makinave të vjetra nga Kosova, e i gjithë rajoni.

Në këtë event po merr pjesë edhe kreu i Prizrenit Mytaher Haskuka, i cili u shpreh i lumtur me pjesëmarrjen dhe që ky festival do të përkrahet vazhdimisht.