Matthew Perry jetë luksoze - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Matthew Perry jetë luksoze

NULL NULL
02/06/2015

Ai fitoj 1 milion dollarë me Mega Show-in e tij Friends.

Matthew Perry ka treguar se ai është ende duke e jetuar një jetë të luksit, kur ai është parë gjersa po ngiste një Audi R8 në Los Angelos, që bënë hiq më pak se 150 mijë dollarë.

Aktori 45 vjeçar po shëtitej në Sunset Blvd, duke zbuluar edhe flokët e tij gri dhe një kokë gjysmë tullaci.

Ylli i Odd Couple ishte në shoqëri me një femër gjatë shëtitjës së tyre.

293D3B1C00000578-0-image-a-5_1433166943087

293D3B3300000578-0-image-a-4_1433166934415293D3AED00000578-0-image-a-6_1433167576808293D3B4900000578-0-image-a-3_1433166779809