Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mary-Kate Olsen në darkë me të fejuarin

NULL NULL
17.10.2015 11:00

 

Aktorja Mary-Kate Olsen, të enjtën ka qenë në një darkë me të fejuarin e saj Oliver Sarkozy në Manhattan.

Mësohet se Olsen dhe Sarkozy kanë mbërritur me vonesë në këtë festë, transmeton Klan Kosova.

Olsen dhe francezi Sarkozy janë fejuar 21 muaj më parë, edhe pse kanë një diferencë në moshë prej 17 vjetësh.

Sarkozy është gjysmë vëllai i ish Presidentit francez Nicolas Sarkozy.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.