11:00, 23 Korrik 2019

Sean Gunn është një burrë i martuar!

Aktori 45 vjeçar u martua me të dashurën e tij Natasha Halevi, transmeton Klan Kosova.

Çifti u martua më 15 qershor në Kaliforninë Jugore dhe vëllai i Sean, James Gunn, zyrtarizoi ceremoninë.

Në mesin e mysafirëve të dasmës ishin Judy Greer, Jenna Fischer, Jennifer Holland, bashkëshortja e tij Keiko Agena dhe Amy Sherman-Palladino.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë