18:00, 21 Prill 2019

Producenti amerikan, Patrick Carney, dhe këngëtarja Michelle Branch, janë martuar mbrëmë në shtëpinë e operës “Marigny” në New Orleans.

Sipas People, çifti ka pasur një martesë private, ku të pranishëm ishin miqtë dhe familjarët e çiftit, transmeton Klan Kosova.

Çifti ka dy fëmijë, vajzën 13 vjeçare Owen dhe djalin 7 muajsh Rhys.

Konkurs Pune

Lexo më shumë