10:30, 16 Shtator 2019

Nipi i zëvendëspresidentit amerikan dhe kushërira e këshilltares së Presidentit, janë martuar.

John Pence, nipi i Mike Pence, u martua me Giovanna Coia, kushërira e Kellyanne Conway, të dielën në New Jersey, transmeton Klan Kosova.

John dhe Giovanna njoftuan fejesën e tyre gjatë muajit shtator të vitit 2018.

Kellyanne u pa me miqtë dhe familjen para kishës sipas mediave, ndërsa Mike Pence ishte larg vëmendjes së publikut pas ceremonisë.

Konkurs Pune

Lexo më shumë