Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Martohet Jennifer Aniston

NULL NULL
07.08.2015 08:50

Aktorja Jennifer Aniston dhe Justin Theroux, janë martuar të mërkurën.

Ata në një ceremoni sekrete në Bel Air, e kururzuan dashurinë e tyre, në ditëlindjen e Theroux, transmeton Klan Kosova.

Të pranishëm në dasmën e tyre ishin 70 familjarë dhe disa prej shokëve më të mirë të tyre.

“Mysafirëve u është thënë që do mbahej një festë për ditëlindjen e Justin”.

“Jen dhe Justin, dëshriuan që t’i bëjnë një befasi të gjithë të ftyerve, e padyshim që e arritën dëshirën e tyre”, është shprehur një burim i çiftit.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.