Martohet Janel Parrish - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Martohet Janel Parrish

NULL NULL
09/09/2018

Janel Parrish është martuar.

Artistja 29-vjeçare dhe i dashuri i saj Chris Long u kurorëzuan të shtunën në Hawaii, transmeton Klan Kosova.

‘Jemi shumë me fat që e gjetëm njëri-tjetrin në këtë botë të çmendur’, tha Janel për Us Weekly.

‘Duke u martuar me burrin e ëndrrave të mija e rrethuar nga familjarët dhe miq, është ëndërr’.

Chris dhe Janel u fejuan gjatë muajit tetor në vitin 2017.