Martohet fshehurazi fituesi i American Idol, David Cook - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Martohet fshehurazi fituesi i American Idol, David Cook

NULL NULL
06/10/2015

Fituesi i sezonit të katërt të American Idol, David Cook mesa duket është martuar fshehurazi.

Atij i është parë një unazë e martesës gjatë një koncerti në Los Angelos, dhe një burim ka konfirmuar për Billboard, se 32 vjeçari është martuar gjatë sezonit veror, transmeton Klan Kosova.

Nuk ka ndonjë deklaratë nga ana e këngëtarit, por burimet kanë treguar se është në një lidhje prej shumë kohësh.