18:30, 21 Gusht 2019

Aktorja e njohur, Camilla Luddington, është martuar me Mattheë Alan, janë martuar të shtunën në një ceremoni private rreth oqeanit.

Një intervistë për People Camila e bëri të ditur këtë gjë, duke shtuar se të ftuar në dasmë ishin miq dhe familjarët të afërt.

“Duke parë atë ashtu për herë të parë ishte e mahnitshme, ne të dy thjesht nuk mundeshim  të ndalemi së buzëqeshuri ndaj njëri-tjetrit”,ka thënë Camila .

Çifti kanë një vajzë dy vjeçare dhe aktorja tha se ata ndjeheshin të martuar që nga momenti kur  u erdhi në jetë vajza.

Konkurs Pune

Lexo më shumë