Martohet aktori i njohur Jacob Zachar

Martohet aktori i njohur Jacob Zachar

1 vit më parë

Aktori i njohur, Jacob Zachar, është martuar dje në një ceremoni private me aktoren Brittany Saberhagen, transmeton Klan Kosova.

Këtë e bëri të ditur ekskluzivisht për People vet aktori duke thënë që janë martuar në prani të miqve dhe familjarëve.

“Brittany dhe unë kemi lidhur sot kurorë para të gjithë miqve dhe familjarëve. Do të vallëzojmë pa u ndalur”, tha Zachar për People.