Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Martinez lë Porton

NULL NULL
02.06.2015 12:47
Sulmuesi i Porto ka vendosur të lë skuadrën, ndërsa është i lidhur me një kalim tek Valcencia, Roma e Arsenal.

Jackson Martinez do të largohet nga Porto në merkaton e verës. Lajmin e ka konfirmuar vetë futbollisti Martinez.

“Tash jam i fokusuar në kombëtare, por janë duke pritur për të parë së çfarë do të ndodh më të ardhmen time. Kam marrë leje të largohem nga Porto”, tha Martinez.

Interesim për 28-vjeçarin ka shfaqur Valencia dhe Roma, por është skuadra e Arsenalit që duket favorite për transferimin e sulmuesit që po kalon nëpër një formë të mirë. Klauzola e tij është 35 milionë euro.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.