Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Martesa – Shota i thotë Mbresës se në rini vendos më lehtë (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 09:36
Mbresa Hajrullahu
Mbresa Hajrullahu

Shota i ka thënë Mbresës se në rini vendos më lehtë për t’u martuar.

“Kur e arrin moshën 32-33 vjeçe a e di sa problem ke për ta pasur”, i tha Shota, këngëtares e cila e dëgjonte me vëmendje në dhomën e gjumit.

“Të pengon çdo gjë”, tha ajo më tej duke zbuluar poashtu se është 40-vjeçare.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.