20:30, 12 Korrik 2018

Olympique Marseille dhe Nice janë në bisedime për transferimin e Mario Balotellit te këta të parët, raporton Tuttosport.

Përfaqësuesi i Italisë thuhet se do t’iu kushtojë tetë milionë euro gjigantëve francezë.

Në rast të realizimit të kësaj marrëveshjeje, Nice do të provojë ta sjellë në radhët e veta futbollistin M’Baye Niang, si zëvendësim të italianit.