Marrëveshjet e reja për Modriq dhe Kroos së shpejti - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Marrëveshjet e reja për Modriq dhe Kroos së shpejti

NULL NULL
nga Shpend Spahija 21.05.2023 13:13

Real Madrid do ta njoftojë publikun së shpejti për marrëveshjet e reja për Luka Modriq dhe Toni Kroos, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Gjermani ka nënshkruar kontratën e re deri në qershor të vitit 2024 dhe besohet se njejtë do të jetë edhe për kroatin.

Përveç dy mesfushorëve, spanjollët do ta zyrtarizojnë edhe vazhdimin e kontratës me Vinicius Junior.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO