"Marre me t'ardh", Stresi i thotë Julianës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Marre me t’ardh”, Stresi i thotë Julianës (VIDEO)

NULL NULL
15.02.2023 17:49

Stresi me shaka i ka thënë Julianës se ajo është munduar që atë ta ngacmojë.

“Marre me të vijë, je munduar gjithë këtë djalë me e largu nga takti”.

“Nuk ka problem ta respektoj strategjinë tënde, por e kam një qetësi të madhe”, ka thënë Stresi.

Ndërsa, Juliana nuk fliste pasi është pjesë e sfidës së “Vëllait të Madh” që nuk ka drejt të flas për gjëra të tjera, pos për emisionet e Klan Kosovës të cilat i kanë sfidë për t’i realizuar në versionin e tyre.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.