17:00, 12 Janar 2019

Gjatë ndeshjes midis Arsenal dhe West Ham, sulmuesi austriak, Marko Arnautoviq, ka dalë jashtë rrugës së tij për t’i përshëndetur tifozët e kësaj të fundit.

Disa gazetarë e kanë interpretuar këtë veprim të futbollistit austriak, si përshëndetje lamtumirëse ndaj tifozëve West Ham, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Më parë është raportuar se Arnautoviq do t’i bashkohet ndonjërës nga skuadrat angleze, Chelsea apo Manchester United.

Ndërsa ofertat më të madhe i janë bërë nga skuadrat kineze.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë