Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

Marina dhe Geti bëhen prindër për herë të parë

NULL NULL
2 weeks më parë

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë sot prindër për herë të parë.

Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e sotme në Spitalin Amerikan 3 në Tiranë.

Në fund të muajit Gusht, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj.

Ndërkohë, nuk dihen detaje të tjera rreth vogëlushes. Pak ditë më parë ishte vetë Marina që zbuloi dhe dhomën e zbukuruar të së bijës./Abcnews