11:05, 11 Tetor 2018

Këngëtarja e famshme, Mariah Carey, ka publikuar videoklipin e këngës së saj “With You”, transmeton Klan Kosova.

Videoklipi bardh e zi i xhiruar nga Sarah McColgan, u xhirua në lokacione të ndryshme në Los Angeles.

“With You” është kënga e parë zyrtare nga albumi i 15-të i Mariah Carey, që ka bashkëpunime me Jermaine Dupri, Mustard, TY Dolla Sign dhe Skrillex.