Mariah Carey do urgjentisht të divorcohet - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mariah Carey do urgjentisht të divorcohet

NULL NULL
07/08/2015

Mariah Carey do që sa më shpejt të divorcohet nga Nick Cannon.

Pas ceremonisë së zbulimit të Yllit në Walk of Fame, ajo ka darkuar me avokaten Melanie Mandles dhe së bashku kanë bërë plane se si ta bindin ish-in e saj Cannon t’i nënshkruajë dokumentet e divorcit, pasi ajo beson se ai me qëllim po e vonon procedurën.

Sipas TMZ-së, problemi kryesor qëndron tek paratë, ndërsa sa i përket kujdestarisë së fëmijëve, ajo do ta ketë pjesën më të madhe, transmeton Klan Kosova.

Mariah këtë çështje  do që ta kryejë me urgjencë, pasi kërkon t’i tregojë të dashurit të saj miliarder se ajo është e lirë.