Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Marchisio: Synojmë finalen

NULL NULL
08.05.2015 13:03
Mesfushori Marchisio thotë se Juventus nuk mendon të mbrohet në kalanë e mbretërve.

Kampionët e Italisë mposhtën mbretërit me rezultat 2-1, në një ndeshje me oscilime, në Torino.

Të njejtën gjë ‘bianconerët’ po synojnë ta përsërisin edhe bë “Santiago Bernabeu”, thotë mesfushori Marchisio.

“Ne e fituam ndeshjen e parë dhe synojmë të vazhdojmë të luajmë shanset tona edhe në ndeshjen kthyese. Shkojmë në Madrid jo për të mbrojtur rezultatin por për të kërkuar fitore”.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme