Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane: Përdorimi i lojtarëve meshkuj nga Alba, tanimë është një lojë e ekspozuar (VIDEO)

NULL NULL
14.11.2023 00:38

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane ka komentuar rezultatin e televotimit për banorët më pak të preferuar.

Pos tjerash, Mane e ka dhënë mendimin e tij edhe mbi arsyet që qëndrojnë pas përfshirjes së Albës në këtë listë.

“Votimi kundër Albës është një lloj hakmarrjeje ndaj saj për shkak të rënies së lojës dhe përdorimi e lojtarëve meshkuj nga Alba tanimë është një lojë e ekspozuar”, ka thënë ai pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.