Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane: Meti e kishte planifikuar dhunën ndaj Blerandos (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:03

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova 2, Bledi Mane, e ka komentuar përjashtimin e Metit nga Big Brother VIP Kosova 2 pas sulmit që i bëri Blerandos.

Ai ka thënë se këtë gjë e kishte paramenduar Meti para se të vepronte.

“Në fund të ditës Meti ishtë një zhgënjim i madh. Nuk I takon të zihet me një mashkull tjetër për tualetin. Mëti si lojëtar i fortë, si një njeri që e njeh median, nuk duhet të bëhej një njeri i tillë”.

“Shtëpia e Big Brother nuk është ring boksi. Meti e ka paramenduar në trurin e tij rastin me Blerandon, ai grusht iu kthye atij”, ka thënë Bledi.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.