Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane me komplimente për Monikën: Vërtetë je një grua e martuar, por sonte dukesh shumë bukur (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:22

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Monika ka zbuluar versionin e saj të historisë së përplasjes Meti-Blerando.

Pasi që Monika ishte në ambientet e tualetit në momentet e eskalimit të situatës, ajo e ka kritikuar Blerandon për rritjen e tonit të zërit.

Në anën tjetër, deklaratës së Monikës i ka reaguar opinionisti Bledi Mane, i cili kësaj radhe e ka komplimentuar banoren.

“Je grua e martuar, por je shumë e bukur”, i ka thënë Mane, Monikës.

 

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.