Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane: Lot krokodili janë ata të Albës, është aktore amatore (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 23:24

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane e ka thumbuar Albën përgjatë komentimit të lojës së saj brenda kësaj aventure televizive.

Mane e ka quajtur Albën “aktore amatore”, derisa pjesën ku ajo qau pas sqarimeve me Azemin dhe Blerandon, Bledi duket të mos e ketë besuar.

“Lot krokodili ishin ata”, ka thënë Mane.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme