Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane ka disa fjalë për aleancën e Adrit me Shqipën (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 21:52
shqipja

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane ka komentuar aleancën mes Adrit dhe Shqipës.

Ai ka thënë se kjo që po bëjnë Adri dhe Shqipja është tamam lojë, përcjell Klankosova.tv.

“Vajza dhe djem, kjo është loja që duhet bërë”, është shprehur Mane.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.