Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane i jep komplimente për dukje Santianës, thotë se është seksi (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 00:56

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova 2, Bledi Mane, sonte e ka komplimentuar Santianën për dukjen e saj në ‘Prime’.

Banorja ka te veshur një fustan ngjyrë të verdhë që ia vë në pah linjat e saj trupore.

Mane i tha se duket seksi dhe tërheqëse: “Temperaturat jashtë po ulen, por aty brenda po ngriten”./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.