Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane drejtuar Blerandos: Ti je Alba versioni mashkullor, nuk do dashuri por vëmendje (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 23:52

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane, e ka komentuar lojën e Blerandos brenda aventurës televizive të “Vëllait të Madh”.

Mane ka thënë se Blerando “duket si naiv, por është djall”, derisa e ka quajtur “Alba, versioni mashkull”.

“Ti je një lojtar që hiqesh si naiv, kinse je i padjallëzuar, kërkon vëmendje, sikur ti je aty në mënyrë të padrejtë, dhe ti je një Alba, versioni mashkull. Ti nuk do dashuri, ti do vëmendje”, ka thënë Mane.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.