Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane – Domenikut: Ke shënuar histori, do të kujtohesh gjatë (VIDEO)

NULL NULL
18.11.2023 01:50

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova 2, Bledi Mane, ka folur për lojën e Domenikut brenda shtëpisë më të madhe të vendit, pasi ai sonte ishte banori i fundit që u largua.

Mane tha se Domeniku e pati një lojë të mirë dhe dha shembull nga aty brenda.

“Nuk duhet të dilje kaq shpejtë sepse energjia jote në fillim dhe energjia te dera kur largoheshe ishte plotë energji”.

“Ti bëre histori në spektaklin e mbarë shqiptar, jo vetëm për origjinënn tënde, por edhe për gjuhën shqipe që flet”, ka thënë Mane./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.