Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane do t’i kërkojë falje Sanes për grushtin që i dha

NULL NULL
nga Endrit Zogaj 13.04.2023 12:27

Sadio Mane sot do t’u kërkojë falje shokëve të tij të Bayernit e posaqërisht Leroy Sane-s të cilin e goditi në fytyrë pas humbjes nga Manchester City.

Sulmuesi senegalez dhe gjerman luajtën së bashku rreth 20 minuta ndaj “Qytetarëve” në Ligën e Kampionëve. Por, sipas medieve gjërat u përkeqësuan sapo arritën në dhomën e zhveshjes, kur afrikani përfundoi duke goditur shokun e tij të skuadrës në fytyrë. U desh që  të intervenojnë anëtarët e tjerë të skuadrës së Bayernit, të cilët nuk po e besonin se çfarë ndodhi.

Sipas “Sky Germany”, Mane sot do t’i kërkojë falje Sane-s, shokëve të tij të skuadrës dhe Bayernit për gjatë stërvitjes që ata i zhvillojnë sot. Ndërsa, drejtuesit e ekipit janë takuar dje dhe po shqyrtojnë një shumëllojshmëri ndëshkimesh duke përfshirë një gjobë financiare, pezullim dhe madje një dalje potenciale nga skuadra këtë verë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.