Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane, banorëve: Mos përdorni dhunë, por puthuni dhe kafshohuni (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:15

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova 2, Bledi Mane, u ka dhënë këshilla të shumta banorëve të shtëpisë më të madhe në vend.

Ai ka theksuar se banorët duhet që të dojnë njëri-tjetrin më shumë.

“Banorë nuk duhet të ulni intesitetin e lojës, të acaroni njëri tjetrin me fjalë jo me dhunë e jo me prekje. Ju duhet të rrezatoni paqe, ju duhet të rrezatoni paqe në debate që ne të mësojmë”.

“Mos na shfaqni shenja dhune, prekeni njëri-tjetrin ua kam thënë, puthuni, kafshohuni e ledhatohuni, tregoni shenja dashurie”, ka thënë Mane./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme