Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mane – Albës: Je hipokrite për atë që the për Kaderin (VIDEO)

NULL NULL
20.11.2023 22:53
bledi mane

Opinionisti i Big Brother VIP Kosova, Bledi Mane ka komentuar reagimet e Albës për banoren e re, Kaderin.

Mane e ka quajtur hipokrite Albën, për atë që ka thënë për Kaderin, përcjell Klankosova.tv.

“Alba, ti prapë je hipokrite në atë çfarë the për Kaderin, sepse ti pas tre ditësh sot zbulove një Kader krejt tjetër”, është shprehur ajo.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.