Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mandl uron Kosovën: Populli i juaj ka vuajtur shumë, iu dëshiroj të ardhme të ndritshme

NULL NULL
17.02.2023 16:58

Anëtari i Parlamentit Evropian, Lucas Mandl, ka uruar Kosovën me rastin e 15-vjetorit të pavarësisë.

Mandl tha se populli i Kosovës ka vuajtur shumë, teksa uroi që e ardhmja të jetë e ndritshme.

“Uroj që njerëzit tuaj të gjejnë respekt në të gjithë botën. Le të jenë në gjendje të rinjtë tuaj të talentuar të kontribuojnë në prosperitetin në shtëpi dhe në mbarë botën”, ka shkruar Mandl, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.