Manchester United-West Ham, formacionet zyrtare - Klan Kosova

Manchester United-West Ham, formacionet zyrtare

NULL NULL
4 months më parë

Manchester United do të luajë me West Ham United, në kuadër të javës së 22-të në Premier League.

Ndeshja do të zhvillohet në “Old Trafford”, me fillim nga ora 16:00.

“Djajtë e Kuq” gjenden në pozitën e shtatë me 35 pikë, dhe do të synojnë fitoren për t’u ngjitur në top katërshe.

Teksa West Ham United është duke kaluar nëpër një formë të mirë, dhe do të synojnë që këtë ecuri pozitive ta vazhdojnë edhe ndaj Unitedit.

Të dy skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.  /Klankosova.tv/.