Manchester United është afër marrëveshjes me Cunha - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Manchester United është afër marrëveshjes me Cunha

NULL NULL
16/08/2022

Manchester United është afër një marrëveshjeje për Matheus Cunha, raporton talkSPORT.

Djajtë e Kuq do të paguajnë rreth 50 milionë euro për të sjellë brazilianin, i cili aktualisht luan te Atletico Madrid.

Cunha më parë ka luajtur për Hertha Berlin dhe RB Leipzig.