Manchester dhe Newcastle United vazhdojnë garën për vendin e tretë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Manchester dhe Newcastle United vazhdojnë garën për vendin e tretë

NULL NULL
05.04.2023 23:36

Manchester United dhe Newcastle United kanë korrur fitore në ndeshjet e sotme në Premier League, kështu duke e vazhduar garën për vendin e tretë. Të dy ekipet kanë nga 53 pikë të grumbulluara, ndërkohë që Newcastle ka goldallim më të mirë.

Djajtë e Kuq mposhtën Brentfordin me rezultat minimal 1-0, ndërsa Newcastle mposhti West Hamin me rezultat të thellë 5-1. /Klankosova.tv