Manchester City - Real Madrid, zbulohen formacionet e mundshme

Manchester City – Real Madrid, zbulohen formacionet e mundshme

2 muaj më parë

Liga e Kampionëve rikthehet sonte me dy ndeshje mjaft interesante në Angli dhe Itali.

Super sfida e sotme do të zhvillohet në Etihad Stadium, ku Manchester City do të kërkojë ta mbrojë rezultatin prej 2:1 nga ndeshja e parë me Real Madridin.

Për këtë duel, i cili fillon nga ora 21:00, mediumi spanjoll ‘MARCA’ ka zbuluar edhe formacionet e mundshme.